Sandale me takë Mango

SKU: 87080542

Sandale me nyje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Sandale efekte lëkurë me nyje, me forme katrore ne pjesen e perparme, me thember konike. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA