Sandale me xixa dhe flutur, Pepela, ALDO

10490L

SKU: 13578729

Sandale me xixa dhe flutur shumëngjyrëshe. Takë e trashë transparente 10cm.

35
36
37
38
39
40
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Sandale me xixa dhe flutur shumëngjyrëshe. Takë e trashë transparente 10cm.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë