Shall me printe Mango

1113L

SKU: 87064384

Shall me palë

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Shall me përbërje poliestri të ricikluar, dizajn me printe dhe palë të hollë përgjatë. 70% Poliester, 30% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA