Shall me printe Parfois

2618L

SKU: 191624_BU

Shall me printe të ndryshme gjeometrike

xl
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Shall me printe të ndryshme gjeometrike, me dy tonalitete dhe pa qepje në funde. 100% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë