Shapka me gisht Women Secret

2490L

SKU: 4992334

Shapka me printe dhe shollë me teksturë thurjeje

l
m
s
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shapka me gisht, dizajn me printe dhe me shollë me teksturë thurjeje. Sholla: EVA; Pjesa e siperme: PVC; Pjesa e brendshme: EVA

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë