Shollë komforte Comfort-L, ALDO

1290L

SKU: 13270263

Shollë për mbrojtjen e këmbëve dhe këpucëve, me komoditet të lartë.

35
36
37.5
38.5
40
41
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shollë për mbrojtjen e këmbëve dhe këpucëve, me komoditet të lartë.

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë