Streçe bazike Okaidi

SKU: 77827

Streçe të gjata elastike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Streçe të gjata me material elastik, dizajn bazik njëngjyrësh. 5% Elastan, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë