Strece Okaidi

1990L2190L

SKU: 77302146

Strece ne formen e xhinsit lisho

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Strece ne formen e xhinsit lisho.Punuar me material strec ultrarezistent I cili I dhuron femijes lirshmeri dhe rehati per te levizur,69% Pambuk , 2% Elastan , 29% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë