Syze dielli Parfois

1490L

SKU: 166135

Syze dielli me skelet rrethor

U
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Syze dielli me skelet dhe xham rrethor në tonalitet ngjyrë vishnje100% Polikarbonat

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë