T-shirt pambuku Okaidi

833L973L

SKU: 94643

T-shirt me detaje të shndritshme

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të kthyera dhe jakë rrethore, dizajn me detaje të shndritshme dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit