T-shirt me vija horizontale Okaidi

695L

SKU: 50536

T-shirt pambuku me vija horizontale

4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me vija horizontale dhe me shirit me ngjyrë përreth jakës. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , ,