T-shirt bazike Springfield

903L

SKU: 7122179

T-shirt bazike me logo të qendisur në kraharor

l
m
s
xl
xxl
xxxl
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt bazike me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe prerje regular-fit; dizajn me një detaj logo të qendisur në kraharor. 90% Pambuk, 10% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë