T-shirt Mango

2990L

SKU: 17003797

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e të rëna në supe dhe me jakë rrethore të mbyllur, me carje në pjesën e pasme të kurrizit .100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë