T-shirt me vija Cortefiel

3490L

SKU: 2192217

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija në linja horizontale dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë