T-shirt Obaibi

1290L1590L

SKU: 92164171

T-shirt me menge te gjata me vija

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me menge te gjata me vija .Percinat ne pjesen e siperme lehtesojne procesin e veshjes.Praktike dhe e rehatshme 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit