T-shirt pambuku me një xhep Okaidi

990L

SKU: 90069800

T-shirt e vijëzuar në mëngë dhe jakë dhe me një xhep në kraharor

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me shirita të vijëzuar përreth jakës e mëngëve dhe me një xhep në kraharor. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas sezonit