Bluzë pambuku, Obaibi

840L

SKU: 700346443

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë