T-shirt Prenatal

1590L

SKU: 610752

Bluze me menge te shkurtra

2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set Bluze nje roze dhe nje e bardhe, te zbukuruara me nje qendisje me fjongo ne jake 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit