Termus, That’s Love, Prenatal

2800L

SKU: 639108

ideale për transportimin e ushqimit të nxehtë ose të ftohtë jashtë shtëpisë. Trupi çelik inox garanton siguri dhe higjenë maksimale.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

ideale për transportimin e ushqimit të nxehtë ose të ftohtë jashtë shtëpisë. Trupi çelik inox garanton siguri dhe higjenë maksimale.Dy kavanoza me kapak presioni dhe vidhos të përfshira. Mban temperaturën deri në 2/5 orë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,