Triko me mëngë të gjata Mango

2093L

SKU: 87075697

Triko me anë të kryqëzuara

l
m
s
xl
XS
E zeze
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me dy anë të kryqëzuara në pjesën e poshtme. 62% Modal, 38% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA