Triko me mëngë të shkurtra Mango

2093L

SKU: 87075705

Triko pambuku me prerje të drejtë dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
gri
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko pambuku me mëngë të shkurtra me qepje të rëna në supe, me prerje të drejtë dhe jakë rrethore. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA