Tuta sportive, Okaidi

1690L

SKU: 90104138

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta sportive, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse, me dy xhepa në pjesën anësore dhe një xhep në pjesën e pasme. 85% Pambuk 15% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit