Valixhe L nga linja Gotech, Carpisa

19600L

SKU: VAA5050L942

Valixhe L nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED, me përmasa 31x47x69cm.

Blu
E kuqe
E zeze
Gri Metal
Portokalli
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe L nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED. Linja Carpisa Gotech Green është bërë me material ultra-rezistent dhe përbëhet nga një përzierje 70% e materialeve të ricikluara. 70% Polikarbonat 30% ABS

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

, ,