Valixhe S SEMIRIGIDO-SPLIT COLORS,Carpisa

6720L

SKU: VAB3350S943

Valixhe S SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 50 x 39 x 17
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 55 x 40 x 20
Pesha (kg): 2.3

Blu
E zeze
Rozë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe S SEMiRiGiDO-SPLiT COLORS,Carpisa
Dimensionet pa rrota dhe karrocë (cm): 50 x 39 x 17
Dimensionet me rrota dhe karrocë (cm): 55 x 40 x 20
Pesha (kg): 2.3
100% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Sipas masës