Valixhe XL – Carpisa

SKU: VA8412XLC00

Valixhe XL

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Valixhe madhesi XL e linjes Locking e perbere mga pelhure rezistente, me nje xhep perpara dhe ne pjesen anesore me hapesira te organizuara per dokumente udhetimi.E pajisur me doreze te siperme. E lehtë për t’u transportuar pasi është e pajisur me 4 rrota, 2 prej të cilave kanë një sistem bllokimi, ndërsa siguria garantohet nga unaza anti-rrëshqitëse. Me hapesire te brendshme me ndares , rripa elastike per rroba dhe xhepa per te organizuara veshjet dhe sendet tuaja personale. Me nje pamje te gjalle, zinxhir dhe logo , e pershtatshme per te gjitha moshat.100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit