Varëse chocker me gurë, Sanath, ALDO

2990L

SKU: 13638054

Varëse chocker me gurë dhe thekë.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse chocker me gurë dhe thekë. 50% Tunxh,40% Qelq,10% Çelik

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë