Varëse e shkurtër Parfois

1690L

SKU: 190280

Varëse e shkurtër me gjatësi të rregullueshme

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Varëse e shkurtër me gjatësi të rregullueshme dhe detaje yjesh përgjatë saj 95% Bronz 5% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit