Vello për krevat Prenatal

9690L

SKU: 558579

Vello i bërë nga tyl i bardhë me topuz i koordinuar i sipërm. Përfshihet shufra e bardhë e përde me llak, me terminal të drejtë dhe bashkim të shpejtë

Shtojeni ne listen e deshirave

Vello i bërë nga tyl i bardhë me topuz i koordinuar i sipërm. Përfshihet shufra e bardhë e përde me llak, me terminal të drejtë dhe bashkim të shpejtë

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit