Xhaketë lëkure Springfield

6490L

SKU: 8279586

Xhaketë lëkure me zinxhir dhe xhepa anësorë

36
38
40
42
44
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë lëkure me jakë klasike,zinxhir dhe xhepa anësorë. 50% Imitim lekure 50% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA