Xhaketë me zinxhir Obaibi

1493L

SKU: 61342

Xhaketë me skaje të mëngëve, jakës dhe bazës të vijëzuara

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
E bardhe
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me zinxhir dhe me dy xhepa anësorë, me shirita me ngjyrë përreth jakës, bazës dhe mëngëve. 15% Poliester, 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë