Xhaketë me zinxhir Okaidi

2790L2990L

SKU: 75294

Xhaketë me zinxhir, me tegela horizontalë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me zinxhir, me tegela horizontalë, me dy xhepa dhe me jakë të rrumbullakët .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë