Xhaketë Okaidi

5790L6090L

SKU: 75562

Xhaketë e papërshkrueshme nga uji, me kapuc dhe dy xhepa

10 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e papërshkrueshme nga uji, me kapuc dhe dy xhepa, me shirita elastik tek mëngët, mbyllje me kopsë. Me dy tonalitete të kombinuara .100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë