Xhaketë Pedro Del Hierro

13993L

SKU: 1442232

Xhaketë me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir

l
m
s
xl
xxl
Blu e errët
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Xhaketë me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir, me disa xhepa në pjesën e jashtme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë