Xhaketë slim-fit Cortefiel

17990L

SKU: 3902099

Xhaketë kostumi me dy xhepa përpara dhe një xhep në kraharor

48
50
52
54
56
58
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë kostumi me prerje slim-fit, mbyllje me dy kopsa dhe me kopsa dekoruese në mëngë, me një xhep në kraharor dhe me dy xhepa përpara. 81% Poliester, 18% Viskozë, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë