Xhaketë xhins Mango

5990L

SKU: 87064772

Xhaketë xhins me dy tonalitete

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë xhins me jakë këmishe, me dy xhepa në kraharor, mbyllje me kopsa dhe dizajn me dy tonalitete. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA