Xhaketë xhins Mango

2495L

SKU: 87014754

Xhaketë xhins me kopsa

l
m
s
xl
XS
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë xhins me qepje kontrastuese, me jakë klasike, mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe xhepa anësorë. 2% Elastan, 98% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë