Xhaketë xhins Mango

4193L

SKU: 87064761

Xhaketë xhins me prerje oversize

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë xhins me përbërje pambuku dhe prerje oversize, me mëngë të gjata me qepje të rëna në supe, me dy xhepa anësorë dhe xhepa në kraharor, mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA