Xhinse Mango

3493L

SKU: 17027742

Xhinse të gjata me prerje të drejtë dhe bel mesatar

34
36
38
40
42
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata me prerje të drejtë dhe bel mesatar, me pesë xhepa, me mbyllje me buton dhe zinxhir. 80% Pambuk 20% Pambuk i riciklueshëm

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë