Xhinse pambuku Parfois

5990L

SKU: 195592_EC

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kycë, pa qepje në fund

l
m
s
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kycë, pa qepje në fund, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit