Xhinse Slim-Fit Pedro del Hierro

SKU: 7208766

Xhinse Slim-Fit me 5 xhepa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Xhinse prerje slim material elastik e cila siguron komfort në lëvizje . 95% PAMBUK 5% ELASTAN

Përzgjidhni markën

Size Filter

42, 44, 50, 52

Përzgjidh masën

42, 44, 50, 52

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ