Xhinse të shkurtra Mango

2990L

SKU: 17060108

Xhinse të shkurtra straight-fit me 5 xhepa

34
36
38
40
42
Bojë qielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të shkurtra straight-fit me bel të lartë dhe 5 xhepa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë