Xhinse të shkurtra Springfield

3493L

SKU: 0019674

Xhinse të shkurtra e të kthyera në këmbë

30
32
34
36
38
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të shkurtra e të kthyera në këmbë me dy xhepa anësorë, një xhep monedhash dhe dy xhepa të pasëm, me efekt rrudhash të krikuara me teknologjinë lazer dhe material që redukton konsumin e ujit, energjisë dhe detergjentëve. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë