Xhinse të shkurtra Springfield

2793L

SKU: 0019534

Xhinse të shkurtra slim-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë me teknikën lazer, mbyllje me kopsë dhe zinxhir.

30
32
34
36
38
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të shkurtra slim-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë me teknikën lazer, mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë