Xhup me kapuç Cortefiel

13995L

SKU: 7852398

Xhup i gjatë me kapuç, rezistent ndaj ujit, me dy xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
xl
xxl
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup i gjatë me kapuç, rezistent ndaj ujit, me dy xhepa në pjesën e përparme, mbyllje me zinxhir dhe buton. 51% Poliestër 40% Pambuk 9% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë