Zinxhir për syze ose maskë Parfois

SKU: 178974

Zinxhir me rruaza me kontrast ngjyrash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Zinxhir për mbajtje maske ose syzesh, dizajn me rruaza me kontrast ngjyrash. 80% Poliuretan, 20% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë