Anesore krevati Prenatal

6792L

SKU: 8052473788550

Anesore krevati pambuku me dekor

6 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Anesore e butë e bardhë pambuku me detaje prej pëlhure bezhë. Njëra anë është e bardhë, ndërsa tjetra është zbukuruar me copa kafshësh, hënë dhe një re të këndshme. Madhësia: 195 * 40cm,100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit