Badi, set 2(copë) Prenatal

2072L

SKU: 637096

2 badi pambuku me mëngë të shkurtra

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 badi pambuku me printe shkrimesh dhe jakë rrethore. 96% Pambuk 4% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit