Badi kanatjere, set (2copë) Prenatal

1690L

SKU: 644351

2 badi në formë kanatjere

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 badi në formë kanatjereje me një detaj fjongo dhe mbyllje me kopsa.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë