Biberon, That’s Love, Prenatal

1490L

SKU: 637173

Biberon për fëmijë me doreza jo të rrëshqitshme. Bërë nga tritan modern dhe rezistent.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Biberon për fëmijë me doreza jo të rrëshqitshme. Bërë nga tritan modern dhe rezistent.E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje. 360ml.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,