Set biberonësh me unazë Prenatal, That’S Love

600L

SKU: 636480

Set biberone me unaze

Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set biberone me unaze

Praktike, të lehta dhe elegante. Mburoja me hapësira ventilimi ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e presionit, acarimit dhe skuqjes. Qepalla anatomike në silikon të butë ndjek formën e qiellzës dhe nuk e pengon pozicionimin e gjuhës. Unaza praktike lehtëson ngjitjen e kapësave të biberonit. I përshtatshëm nga viti i fëmijës. Zbukuruar me delikatesë. Rasti praktik për ta mbajtur gjithmonë me vete në siguri dhe higjienë maksimale

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas sezonit